Freeform je popoln razpored '31 noči čarovnic '31

Uradno je najbolj spookiestni mesec v letu in Freeform in 31 noči čarovnic je pripravljen vnesti nostalgične strahove.

Razširjen s svojih običajnih 13 noči čarovnic, je omrežni praznični programski program zasnovan tako, da bo gledalce prestrašil ves mesec v mesecu oktobru in s tem začel mesec noč čarovnic. ParaNorman ob 17.00. 1. oktobra

Skupaj s filmi ob robu sedeža Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street in Maleficent in ljubitelji oboževalcev, kot so Družina Addams in Past za starše , urnik bo prinesel tudi razpravo o tem, ali ne Nočna mora pred božičem je film za noč čarovnic ali božiča, preden zaokrožijo mesec z celodnevnim maratonom Hokus pokus na vse Hallow & rsquo; Omrežje naj bi praznovalo tudi 25 let, odkar sta sestri Sanderson prvič debitirali z zvezdnatim nabojem Hocus Pocus 25. obletnica Halloween Bash .

Nadaljujte z drsenjem in si oglejte celoten razpored noči čarovnic 31 noči.

Zdrs eno z dne 1010/1 - 10/3

Ponedeljek, 1. okt
17:00 - ParaNorman
7:10 popoldne - Nočna mora pred božičem
20:50 - Hokus pokus
12:00 - ParaNorman

Torek, 2. okt
17:00 - Nočna mora pred božičem
18.00 - Hokus pokus
20:30 - Univerza pošasti Disneyja Pixarja
12:00 - Willy Wonka in tovarna čokolade (1971)

Sreda, 3. okt
16.00 - Willy Wonka in tovarna čokolade (1971)
18:30 - Univerza pošasti Disneyja Pixarja
21.00 - Hiša pošast
12:00 - Finalna dekleta

Zdrs dva z dne 1010/4 - 10/6

Četrtek, 4. okt
17:00 - ParaNorman
19.00 - Hiša pošast
21.00 - Družina Addams (1991)
12:00 - Mladostni duh

Petek, 5. okt
12:30 p.m. - Past za starše (1998)
15:30 - Charlie in tovarna čokolade (2005)
18:10 - Družina Addams (1991)
8:20 popoldne - Goniči
12:00 - Zajtrčni klub

Sobota, 6. okt
7:00 - Past za starše (1998)
10:10 - Hiša pošast
12:20 popoldne - Willy Wonka in tovarna čokolade (1971)
14:50 - The Haunted Mansion (2003)
16:55 - Goniči
19:35 - Hokus pokus
21:45 - Maleficent
11:50 popoldne - Topla telesa

Zdrs 3 z dne 1010/7 - 10/9

Nedelja, 7. okt
7:00 - Hiša pošast
21:10 - Willy Wonka in tovarna čokolade (1971)
11:40 - The Haunted Mansion (2003)
13:50 - Alica v čudežni deželi (2010)
16:25 - Hokus pokus
18:35 - Maleficent
20:40 - Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street (2007)
11:20 popoldne - Temne sence (2012)

Ponedeljek, 8. okt
16.00 - Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street (2007)
18:30 - Temne sence (2012)
21.00 - Družina Addams (1991)
12:00 - Namig (1985)

Torek, 9. okt
15.00 - Jurski park (1993)
18.00 - Družina Addams (1991)
8.00 popoldne - Gospa Doubtfire
12:00 - Topla telesa

Zdrs 4 z dne 1010/10 - 10/12

Sreda, 10. okt
15.00 - Izgubljeni svet: Jurski park
18.00 - Gospa Doubtfire
21.00 - Hokus pokus
12:00 - ParaNorman

Četrtek, 11. okt
16:30. - ParaNorman
18:40 - Hokus pokus
20:50 - Jaz, baraba
12:00 - Boxtrolls

Petek, 12. okt
14:00 - Boxtrolls
16:10 popoldne - Disneyjev vijak
18:20. - Jaz, baraba
20:30 - Disneyjev zamrznjen
12:00 - Disneyeva grba Notre Dame

Zdrs 5 z dne 1010/13 - 10/15

Sobota, 13. okt
7:00 - ParaNorman
9:05 - Disneyeva grba Notre Dame
11:10 - Disneyjev vijak
13:15 - Nočna mora pred božičem
14:50 - Hokus pokus
17:00 - Disneyjev zamrznjen
7:25 popoldne - Monsters, Inc.
21:30 popoldne - Univerza pošasti
12:00 - Družina Addams (1991)

Nedelja, 14. okt
7:00 - Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street (2007)
9:30 - Nočna mora pred božičem
11:10 - Družina Addams (1991)
13:15 - Hokus pokus
15:25 - Monsters, Inc.
17:30 popoldne - Univerza pošasti
8.00 popoldne - Okrasitev Disneyja: čarovnija Halloween
21.00 - Hotel Transilvanija
11:00 - Past za starše (1998)

Ponedeljek, 15. okt
16.00 - ParaNorman
18.00 - Hotel Transilvanija
8.00 popoldne - Past za starše (1998)
12:00 - Hiša pošast

Zdrs 6 z dne 1010/16 - 10/18

Torek, 16. okt
15:30 - Okrasitev Disneyja: čarovnija Halloween
16:30. - Hiša pošast
18:30 - Willy Wonka in tovarna čokolade (1971)
20:55 - Hokus pokus
12:00 - Disneyjev Mulan

Sreda, 17. okt
14:00 - Willy Wonka in tovarna čokolade (1971)
16:30. - Disneyjev Mulan
18:30 - Hokus pokus
20:30 - Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street (2007)
12:00 - Družina Addams (1991)

Četrtek, 18. okt
16.00 - Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street (2007)
18:30 - Temne sence (2012)
21.00 - Družina Addams (1991)
12:00 - Maggie

Zdrs 7 z dne 1010/19 - 10/21

Petek, 19. okt
15:30 - Temne sence (2012)
18:10 - Goniči
20:50 - Hotel Transilvanija
12:00 - Hiša pošast

Sobota, 20. okt
7:00 - Hiša pošast
9:00 zjutraj. - Sweeney Todd: Demon brivec iz Fleet Street
11:40 - Goniči
14:20. - Nočna mora pred božičem
4:00 popoldan. - Hotel Transilvanija
18.05. - Hokus pokus
8:15 popoldne - Hocus Pocus 25. obletnica Halloween Bash
21:45 - Hokus pokus
11:55 popoldne - Družina Addams (1991)

Nedelja, 21. okt
7:00 - Čarovnica za noč čarovnic
8:00 - Spooky Buddies
10:05 - The Haunted Mansion (2003)
12:10 popoldne - Nočna mora pred božičem
13:50 - Družina Addams (1991)
4:00 popoldan. - Hokus pokus
18:10 - Hocus Pocus 25. obletnica Halloween Bash
7:40 p.m. - Hokus pokus
21:50 - Maleficent
11:55 popoldne - The Haunted Mansion (2003)

Zdrs 8 z dne 1010/22 - 10/25

Ponedeljek, 22. oktober
16.00 - Maleficent
18:10 - Hokus pokus
8:20 popoldne - Čarovnice iz Eastwicka
12:00 - Topla telesa

Torek, 23. okt
16.00 - Hokus pokus
18:10 - Čarovnice iz Eastwicka
20:50 - Družina Addams (1991)
12:00 - Hiša pošast

Sreda, 24. okt
16.00 - Okrasitev Disneyja: čarovnija Halloween
17:00 - Hiša pošast
19.00 - Družina Addams (1991)
21.00 - Hotel Transilvanija
12:00 - Spooky Buddies

Četrtek, 25. okt
16.00 - Jurski park (1993)
19.00 - Hotel Transilvanija
21.00 - The Haunted Mansion (2003)
12:00 - Finalna dekleta

Zdrs 9 z dne 1010/26 - 10/28

Petek, 26. okt
12:30 p.m. - Jurski park (1993)
15:35 - Izgubljeni svet: Jurski park
18:40 - The Haunted Mansion (2003)
20:50 - Hokus pokus
12:00 - Mladostni duh

Sobota, 27. okt
7:00 - Temne sence (2012)
21:40 - Charlie in tovarna čokolade (2005)
12:20 popoldne - Družina Addams (1991)
14:30. - Hokus pokus
16:40 - Monsters, Inc.
18:50 - Univerza pošasti
21:20 popoldne - Hotel Transilvanija
11:25 popoldne - Zgodba igrač TERROR!
11:55 popoldne - ParaNorman

Nedelja, 28. okt
7:00 - Charlie in tovarna čokolade (2005)
21:40 - Družina Addams
11:50 - Hokus pokus
14:00 - Zgodba igrač TERROR!
14:30. - Monsters, Inc.
16:35 - Univerza pošasti
7:05 p.m. - Hotel Transilvanija
21.10. - Hokus pokus
11:20 popoldne - Goniči

Zdrs 10 z dne 1010/29 - 10/31

Ponedeljek, 29. oktober
16:30. - Goniči
7:10 popoldne - Disneyjev veliki junak 6
21:20 popoldne - Nočna mora pred božičem
12:00 - Družina Addams (1991)