Super Bowl 2020: Žena glavnega trenerja Andyja Reida Tammyja 'Pomirjena kot kumara' Komentar sproži odmeven odziv iz družbenih medijev

Trener Kansas City Chiefs Andy Reid je na koncu zmagal prvi super Bowl kot glavni trener v nedeljo zvečer po zmagi načelnikov Super Bowl LIV v San Franciscu 49ers, zato bi lahko njegovo ženo Tammy oprostili, ker je zmotil navadno govorno figuro. Na žalost družbeni mediji niso tako odpuščajoči, zato se ljudje, ko je dejala 'mirno kot kumara, ne morejo nehati smejati. Pravi stavek je 'kul kot kumara', toda Tammy je morda ravno ustvarila nov podoben videz.

'Končanje #SuperBowl se je končalo pred več kot 20 minutami in še vedno se prebijam nad soprogo Andyja Reida, češ da je' miren kot kumara. ' To je zadelo mojo smešno kost in bo moja nova smešna fraza, ' en ventilator je tvitnil.

'Če sem Andy Reid, me vsakič, ko me žena na kakršen koli način primerja s kumaro, dobi ogromen diamant,' je napisal drug.

'Žena Andyja Reida se zdi dobro vreme ... V svojem trenutku slave na vprašanje za intervju -' oh, prav kul je kot kumara ',' se je šalil drug.

'Resno, se ni nihče prijel na ženo Andyja Reida, ki je dejal, da je miren kot kumara?' je vprašala ena oseba. 'Ali so znani po tem, da so mirni? Je to zato, ker so dejansko plod in morajo vzeti veliko sranja? '

Šefice so z zadetkom v zadnji četrtini premagale 49ers z 31-20. Vodja četverice Patrick Mahomes je prejel pokal Super Bowl MVP.

Reid je treniral od zgodnjih osemdesetih let prejšnjega stoletja, v Super Bowlu XXXVI pa je osvojil vlogo ofenzivnega trenerja za Green Bay Packers. Glavni trener je postal leta 1999, ko ga je najel Philadelphia Eagles. Chiefs so ga angažirali leta 2013. Super Bowl LIV je bil šele njegov drugi Super Bowl kot glavni trener, saj je prej leta 2005 izgubil Super Bowl XXXIX Patriotsom.